| Τροποποιημένο: | 1 |
| Τιμή: | US $18888.00 - 28000.00/ Set |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Κουτί από χαρτόνι/Ξύλινο τελάρο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 6-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 500 σετ ετησίως |
Το Fanuc R-2000iC/165F είναι ένα βιομηχανικό ρομπότ βαρέως τύπου 6 αξόνων με ωφέλιμο φορτίο 165 kg και εμβέλεια 2655 mm. Ανήκει στη μακροχρόνια σειρά R-2000iC, γνωστή για τον λεπτό καρπό της, την υψηλή ακαμψία και τους εξαιρετικούς χρόνους κύκλου. Είναι ένα από τα πιο ευρέως εγκατεστημένα ρομπότ σε γραμμές συγκόλλησης αυτοκινήτων παγκοσμίως, αλλά χρησιμοποιείται επίσης συχνά για βαριά διακίνηση υλικών, παλετοποίηση και φόρτωση/εκφόρτωση μηχανών.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ωφέλιμο φορτίο | 165 kg |
| Μέγιστη εμβέλεια | 2655 mm |
| Αριθμός αξόνων | 6 |
| Επαναληψιμότητα | ±0.05 mm |
| Θέση τοποθέτησης | Δάπεδο |
| Ελεγκτής | R-30iB / R-30iB Plus |
| Ροπή / Αδράνεια καρπού | Υψηλή (κατάλληλο για βαριά όπλα) |
| Βαθμός προστασίας | IP54 (στάνταρ) |
Παρακαλώ δώστε:
| Τροποποιημένο: | 1 |
| Τιμή: | US $18888.00 - 28000.00/ Set |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Κουτί από χαρτόνι/Ξύλινο τελάρο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 6-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 500 σετ ετησίως |
Το Fanuc R-2000iC/165F είναι ένα βιομηχανικό ρομπότ βαρέως τύπου 6 αξόνων με ωφέλιμο φορτίο 165 kg και εμβέλεια 2655 mm. Ανήκει στη μακροχρόνια σειρά R-2000iC, γνωστή για τον λεπτό καρπό της, την υψηλή ακαμψία και τους εξαιρετικούς χρόνους κύκλου. Είναι ένα από τα πιο ευρέως εγκατεστημένα ρομπότ σε γραμμές συγκόλλησης αυτοκινήτων παγκοσμίως, αλλά χρησιμοποιείται επίσης συχνά για βαριά διακίνηση υλικών, παλετοποίηση και φόρτωση/εκφόρτωση μηχανών.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ωφέλιμο φορτίο | 165 kg |
| Μέγιστη εμβέλεια | 2655 mm |
| Αριθμός αξόνων | 6 |
| Επαναληψιμότητα | ±0.05 mm |
| Θέση τοποθέτησης | Δάπεδο |
| Ελεγκτής | R-30iB / R-30iB Plus |
| Ροπή / Αδράνεια καρπού | Υψηλή (κατάλληλο για βαριά όπλα) |
| Βαθμός προστασίας | IP54 (στάνταρ) |
Παρακαλώ δώστε: