| Τροποποιημένο: | 1 |
| Τιμή: | US $18888.00 - 28000.00/ Set |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Κουτί από χαρτόνι/Ξύλινο τελάρο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 6-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 500 σετ ετησίως |
Το R-2000iC/165F είναι το κλασικό ρομπότ της Fanuc με ωφέλιμο φορτίο 165 kg και εμβέλεια 2655 mm. Διαθέτει πολύ λεπτό καρπό για γρήγορους κύκλους συγκόλλησης και υψηλή ακαμψία βραχίονα για τη διαχείριση βαρέων σημειακών συγκολλητών ή μεγάλων εξαρτημάτων. Αυτό το μοντέλο αποτελεί εργαλείο εργασίας στην αυτοκινητοβιομηχανία για πολλά χρόνια και εξακολουθεί να είναι ένα από τα πιο συνηθισμένα ρομπότ σε γραμμές συγκόλλησης αμαξωμάτων (body-in-white) παγκοσμίως.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ονομαστικό ωφέλιμο φορτίο | 165 kg |
| Μέγιστη εμβέλεια | 2655 mm |
| Άξονες | 6 |
| Επαναληψιμότητα | ±0.05 mm |
| Τοποθέτηση | Εδάφους |
| Ελεγκτής | Σειρά R-30iB |
| Χωρητικότητα φορτίου καρπού | Υψηλή (βελτιστοποιημένη για σημειακούς συγκολλητές) |
| Προστασία | IP54 στάνταρ |
Παρακαλούμε πείτε μας:
| Τροποποιημένο: | 1 |
| Τιμή: | US $18888.00 - 28000.00/ Set |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Κουτί από χαρτόνι/Ξύλινο τελάρο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 6-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 500 σετ ετησίως |
Το R-2000iC/165F είναι το κλασικό ρομπότ της Fanuc με ωφέλιμο φορτίο 165 kg και εμβέλεια 2655 mm. Διαθέτει πολύ λεπτό καρπό για γρήγορους κύκλους συγκόλλησης και υψηλή ακαμψία βραχίονα για τη διαχείριση βαρέων σημειακών συγκολλητών ή μεγάλων εξαρτημάτων. Αυτό το μοντέλο αποτελεί εργαλείο εργασίας στην αυτοκινητοβιομηχανία για πολλά χρόνια και εξακολουθεί να είναι ένα από τα πιο συνηθισμένα ρομπότ σε γραμμές συγκόλλησης αμαξωμάτων (body-in-white) παγκοσμίως.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ονομαστικό ωφέλιμο φορτίο | 165 kg |
| Μέγιστη εμβέλεια | 2655 mm |
| Άξονες | 6 |
| Επαναληψιμότητα | ±0.05 mm |
| Τοποθέτηση | Εδάφους |
| Ελεγκτής | Σειρά R-30iB |
| Χωρητικότητα φορτίου καρπού | Υψηλή (βελτιστοποιημένη για σημειακούς συγκολλητές) |
| Προστασία | IP54 στάνταρ |
Παρακαλούμε πείτε μας: