|
|
| Τροποποιημένο: | 1 |
| Τιμή: | US $3000.00 - 3500.00/ Set |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Πλαστικό κουτί |
| Προθεσμία παράδοσης: | 6-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 σετ ανά έτος |
Το Leadshine DH116 είναι ένα ευέλικτο ρομποτικό χέρι 5 δακτύλων από τη σειρά DH. Διαθέτει 6 ενεργούς βαθμούς ελευθερίας + 5 παθητικούς, κινητήρες χωρίς ψήκτρες (coreless), πλανητικούς μειωτήρες και υβριδικό έλεγχο δύναμης-θέσης. Σχεδιασμένο για συνεργατικά ρομπότ, ανθρωποειδή χέρια και πλατφόρμες έρευνας/εκπαίδευσης, προσφέρει ισχυρή ικανότητα φόρτισης και αντίληψης σε ανταγωνιστική τιμή.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Συνολικοί Βαθμοί Ελευθερίας | 11 (6 ενεργοί + 5 παθητικοί) |
| Κινητήρες | Χωρίς ψήκτρες (coreless) + πλανητικός μειωτήρας |
| Επικοινωνία | EtherCAT (100 MHz), συμβατό με CAN/RS485 |
| Μέγιστο Φορτίο (ολόκληρο το χέρι) | 40 kg |
| Μέγιστο Φορτίο (ενιαίος δάκτυλος) | 10 kg |
| Διάρκεια Ζωής Λειτουργίας Σύσφιξης | > 100.000 κύκλοι |
| Λειτουργία Ελέγχου | Βρόχος ρεύματος FOC + απτική ανάδραση + υβριδικός έλεγχος δύναμης-θέσης |
| Σειρά | DH116 |
Παρακαλώ παρέχετε:
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 |
| Τιμή: | US $3000.00 - 3500.00/ Set |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Πλαστικό κουτί |
| Προθεσμία παράδοσης: | 6-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 σετ ανά έτος |
Το Leadshine DH116 είναι ένα ευέλικτο ρομποτικό χέρι 5 δακτύλων από τη σειρά DH. Διαθέτει 6 ενεργούς βαθμούς ελευθερίας + 5 παθητικούς, κινητήρες χωρίς ψήκτρες (coreless), πλανητικούς μειωτήρες και υβριδικό έλεγχο δύναμης-θέσης. Σχεδιασμένο για συνεργατικά ρομπότ, ανθρωποειδή χέρια και πλατφόρμες έρευνας/εκπαίδευσης, προσφέρει ισχυρή ικανότητα φόρτισης και αντίληψης σε ανταγωνιστική τιμή.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Συνολικοί Βαθμοί Ελευθερίας | 11 (6 ενεργοί + 5 παθητικοί) |
| Κινητήρες | Χωρίς ψήκτρες (coreless) + πλανητικός μειωτήρας |
| Επικοινωνία | EtherCAT (100 MHz), συμβατό με CAN/RS485 |
| Μέγιστο Φορτίο (ολόκληρο το χέρι) | 40 kg |
| Μέγιστο Φορτίο (ενιαίος δάκτυλος) | 10 kg |
| Διάρκεια Ζωής Λειτουργίας Σύσφιξης | > 100.000 κύκλοι |
| Λειτουργία Ελέγχου | Βρόχος ρεύματος FOC + απτική ανάδραση + υβριδικός έλεγχος δύναμης-θέσης |
| Σειρά | DH116 |
Παρακαλώ παρέχετε: