|
|
| Τροποποιημένο: | 1 |
| Τιμή: | US $3000.00 - 3500.00/ Set |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Πλαστικό κουτί |
| Προθεσμία παράδοσης: | 6-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 σετ ανά έτος |
Πρωτεύον υλικό DH116 5 δάχτυλα Έξυπνο χέρι
Επισκόπηση του προϊόντος
Το Leadshine DH116 είναι ένα γενικό χειροκίνητο χέρι 5 δακτύλων με 11 βαθμούς ελευθερίας (6 ενεργές).και ισχυρή αισθητή αίσθηση της πινεστικής δύναμηςΤο μοντέλο αυτό έχει κατασκευαστεί για εφαρμογές συνεργατικών ρομπότ, ανθρωποειδή πρωτότυπα και εκπαιδευτικές/ερευνητικές πλατφόρμες που χρειάζονται οικονομικά αποδοτικούς αλλά ικανούς επιδέξιους τελικούς ελεγκτές.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ενεργός DOF | 6 |
| Συνολικά DOF | 11 |
| Μηχανές κίνησης | Χωρίς βούρτσα, χωρίς πυρήνα + πλανητικός μειωτής |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | Ηλεκτρονική αλληλεπίδραση (EtherCAT) (100 MHz), CAN/RS485 |
| Συνολική χωρητικότητα φορτίου χειρός | Μέχρι 40 kg |
| Δυνατότητα φόρτωσης με ένα δάχτυλο | Μέχρι 10 kg |
| Διάρκεια ζωής (συνδέσεις) | > 100.000 κύκλοι |
| Αλγόριθμος ελέγχου | Τρέχων FOC + απτή ανατροφοδότηση + υβριδική δύναμη-θέση |
Βιομηχανία εφαρμογών
Κοινά Προβλήματα & Λύσεις
Εναλλακτικά μοντέλα
Γιατί Να Αγοράζετε Από Εμάς;
Αποθέματα & Χρόνος παράδοσης
Τύπος RFQΠαρακαλώ στείλτε μας:
|
|
| Τροποποιημένο: | 1 |
| Τιμή: | US $3000.00 - 3500.00/ Set |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Πλαστικό κουτί |
| Προθεσμία παράδοσης: | 6-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 σετ ανά έτος |
Πρωτεύον υλικό DH116 5 δάχτυλα Έξυπνο χέρι
Επισκόπηση του προϊόντος
Το Leadshine DH116 είναι ένα γενικό χειροκίνητο χέρι 5 δακτύλων με 11 βαθμούς ελευθερίας (6 ενεργές).και ισχυρή αισθητή αίσθηση της πινεστικής δύναμηςΤο μοντέλο αυτό έχει κατασκευαστεί για εφαρμογές συνεργατικών ρομπότ, ανθρωποειδή πρωτότυπα και εκπαιδευτικές/ερευνητικές πλατφόρμες που χρειάζονται οικονομικά αποδοτικούς αλλά ικανούς επιδέξιους τελικούς ελεγκτές.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ενεργός DOF | 6 |
| Συνολικά DOF | 11 |
| Μηχανές κίνησης | Χωρίς βούρτσα, χωρίς πυρήνα + πλανητικός μειωτής |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | Ηλεκτρονική αλληλεπίδραση (EtherCAT) (100 MHz), CAN/RS485 |
| Συνολική χωρητικότητα φορτίου χειρός | Μέχρι 40 kg |
| Δυνατότητα φόρτωσης με ένα δάχτυλο | Μέχρι 10 kg |
| Διάρκεια ζωής (συνδέσεις) | > 100.000 κύκλοι |
| Αλγόριθμος ελέγχου | Τρέχων FOC + απτή ανατροφοδότηση + υβριδική δύναμη-θέση |
Βιομηχανία εφαρμογών
Κοινά Προβλήματα & Λύσεις
Εναλλακτικά μοντέλα
Γιατί Να Αγοράζετε Από Εμάς;
Αποθέματα & Χρόνος παράδοσης
Τύπος RFQΠαρακαλώ στείλτε μας: